606 444 213 biuro@trybala.com.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
606 444 213 biuro@trybala.com.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Imprezy firmowe w Krakowie

Imprezy firmowe w Krakowie
Imprezy i wycieczki firmowe w Krakowie – idealny sposób na integrację pracowników. Twórzcie zwarty team gotowy na wszystko! W Krakowie pobudzimy Waszą wyobraźnię: impreza firmowa będzie gorąca niczym ogień Smoka Wawelskiego, intrygująca jak spacer korytarzami Wawelu i niezapomniana niczym legendy o Krakowie.
Konferencja, szkolenia, czy po prostu firmowy event – cokolwiek planujesz, Kraków będzie doskonały. Impreza firmowa stanowi zawsze oczekiwane zakończenie wyjazdu dla firm, organizacji czy innych podmiotów.
Imprezy firmowe w Krakowie – co Was czeka?
– Wieczory tematyczne. Szepnijcie nam słowo; a Was zaskoczymy. Wystarczy kilka słów o Was, by zaproponować kilka wariantów na niezapomniany wyjazd firmowy do Krakowa.
– Imprezy integracyjne. Teambuilding w Krakowie nabiera nowego wymiaru! Będzie zabawnie tak, jakby nagrywano tu kolejną wersję „Kac Vegas”; zadbamy o wspólne zajęcia budujące poczucie grupy, ale też o solidną dawkę rozrywki.
– Kraków w pigułce. Jeśli impreza z quadami, party na Rynku czy inne formy szalonego wyjazdu firmowego do Krakowa nie są dla Was, mamy spokojniejsze pakiety. Impreza firmowa w Krakowie może być chociażby wciągającą podróżą po tym, co w nim najciekawsze, a czasami gdzieś umyka.
Skontaktuj się z nami – gdy poznamy Twoje oczekiwania, zaproponujemy pakiet na imprezy firmowe w Krakowie. Dopasujemy go do Twoich konkretnych potrzeb: cenowych i poznawczych.
Zapewniamy:
* pełne zestawienie posiłków
* atrakcje standardowe i takie, które Was zaskoczą
* przewodników
* Smoka Wawelskiego w roli maskotki podczas imprez w Krakowie 😉
Zadzwoń lub napisz – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Wystarczy, że poznamy Was nieco bliżej.

Wyjazd firmowy do Krakowa – zwiedzanie klasyczne!

Wyjazd firmowy do Krakowa – zwiedzanie klasyczne! Kraków urzeka! Idealnie pokazuje to klasyczna wycieczka po mieście i jego okolicach. Planujecie grupowy, firmowy wyjazd do Krakowa? Skorzystajcie z pakietu, w którym nie będzie ekstrawaganckich pomysłów, ale wszystko to, co najcenniejsze: zabytki. Zwiedzanie Krakowa organizowane dla firm przybiera różne formy. My zapraszamy do najbardziej cenionej – to […]

Impreza firmowa w Krakowie – kolacja jubileuszowa i inne!

Impreza firmowa w Krakowie – kolacja jubileuszowa i inne! Wieczorna impreza jubileuszowa, spotkanie z kontrahentami, kolacja podsumowująca kolejny rok działalności – cokolwiek planujesz w Krakowie, zajmiemy się organizacją od A do Z. To imprezy firmowe w Krakowie w dobrym stylu – dla Firm oferujemy gotowe pakiety obejmujące wytworne i pełne szyku eventy dla zakładów, instytucji, […]

Wyjazd firmowy do Krakowa – Klimat PRL- u!

Wyjazd firmowy do Krakowa – Klimat PRL- u! Towarzysze i towarzyszki! Dbając o podstawową komórkę społeczną – czyli wasz zakład – zapraszamy do Krakowa na zjazd pracowniczy i powszechne docenianie ustroju socjalistycznego! Impreza firmowa w klimacie PRL nie tylko przeniesie Was w czasie, ale i wywoła niekontrolowane salwy śmiechu.  Jeśli planujecie wyjazd firmowy do Krakowa […]

Impreza firmowa – Kraków w klimacie zabawy!

Impreza firmowa – Kraków w klimacie zabawy! „Baw mnie!” – śpiewała niegdyś Urszula. Wystarczy, że Wy – chociażby przez telefon – powiecie nam: „Zabawcie nas”!, a zapewnimy imprezę firmową w Krakowie w klimacie wszechobecnej rozrywki. Integracyjny wyjazd dla pracowników musi być okraszony odpowiednią dawką dobrego humoru i pomysłowej zabawy, która sprawi, że pobyt w Krakowie […]

Imprezy firmowe – Kraków w klimacie gier!

Imprezy firmowe – Kraków w klimacie gier! Team building nie musi oznaczać quadów! Biuro Trybała zapewnia w Krakowie imprezy firmowe w pod znakiem… gier. Zaufajcie nam: tę formę wyjazdów dla firm doceniają kolejni pracownicy i przedsiębiorcy. Integracja zespołu musi opierać się na wspólnych emocjach, ale i współpracy. A ta – dla grup – będzie optymalna […]

Zadzwoń lub napisz

przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę